Nastavljen lov za vodećim Bestovjem

Dvostruki strijelac za Posavec bio je Ivan Lucin
DSC_2386

Nogometaši Posavca nastavili su visoki ovogodišnji let u prvenstvu 1. ŽNL-Jug. Nakon 17 odigranih kola Posavec je drugoplasirana momčad prvenstva s tri boda manje od lidera Bestovja koji je u jednom od dva nedjeljna derbi susreta svladao Bunu s 2:1.

Drugi derbi susret igran je na igralištu u Leknenom gdje je Posavec ugostio četvrtoplasiranu Jamnicu, koja je doživjela 3:1 poraz. Gosti iz Pisarovine poveli su golom Dominika Perešina u 30. minuti. Sedam minuta kasnije izjednačenje Posavcu golom iz kaznenog udarca donosi Petar Milatović. Potpuni preokret uslijedio je u drugih 45. minuta u kojima dva pogotka postiže Ivan Lucin.

1. ŽNL-JUG, 17. KOLO
NK POSAVEC – NK JAMNICA 3:1 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 Perešin (30), 1:1 Milatović (37-11m), 2:1 Lucin (58), 3:1 Lucin (86)
NK POSAVEC: Zagorac, Jakovljević (od 46. Curić), A. Breščaković, M. Breščaković (od 81. Musoli), Lucin (od 89. D. Kučan), Lihtar, Milatović, Joveš (od 72. Bencek), Desput, Škrtić (od 81. J. Breščaković), Đurašić. TRENER: Nino Matković
NK JAMNICA: Žunec, Grčević, Čefko, Čačković, Špišić, Britvec, Pavek, Peršin, Vračević, Lolić, Vujanić. TRENER: Zvonimir Peršin