Bodove iz Velike Gorice ovoga je puta odnijela ekipa Karlovca koja je slavila s 35:25
DSC_6895

Rukometašice Udarnika upisale su i peti ovosezonski poraz. Bodove iz Velike Gorice ovoga je puta odnijela ekipa Karlovca koja je slavila s 35:25, čime se bodovno izjednačila s Kurilovčankama po broju osvojenih bodova. Oba sastava imaju po četiri boda.

Zarana su se domaće igračice našle u rezultatskom minusu, jer nakon deset minuta igre rezultat je bio (3:6). Domaća ekipa previše je griješila, a kod god je trener Tomo Mesarov poslao na teren nije znao odgovoriti na zadovoljavajući način. Gošće su to znale iskoristiti te su konstantno do odlaska na odmor držale prednost od pet do šest zgoditaka.

S četiri uzastopna gola na otvaranju drugog dijela Karlovčanke su stekle +8 (12:20), čime je susret definitivno bio i riješen. Najvećih +13 (20:33) ekipa Karlovca imala je u 56. minuti, da bi domaće igračice ipak uspjela do isteka šezdesete minute spustiti razliku na -10.

Marija Kusanić u redovima Udarnika šuterski je ponovno bila najubojitija te je susret završila s 12 zgoditaka, dok su gošće predvodile Kristina Vuković s 11, Petra Bačić s 8 te Lucija Stepić sa sedam zgoditaka.