SuperSport 2. NL

Na Gradskom stadionu pred naletom Dugoselaca pao je fenjeraš Međimurje
DSC_2861

Izabranici trenera Tihomira Šeperca opravdali su ulogu favorita u susretu protiv posljednjeplasiranog Međimurja, kojeg s klupe vodi “ptica selica” HR nogometa, Vjeran Simunić. Postavio je iskusni lisac na klupi gostiju čvrsti blok ispred svoga vratara, no protiv rastrčanih i razigranih Dugoselaca, danas jednostavno nisu mogli. Domaća momčad slavila je s 3:0, a pobjeda je mogla biti i uvjerljiva s obzirom na brojne prilike koje su ostale neiskorištene.

Gostujuća obrana odolijevala je napadima domaćih igrača do 38. minute kada je vratara Međimurja probio Mihovil Rašić. S minimalnom prednošću Dugog Sela otišlo se na odmor, da bi odmah na staru drugog dijela prednost udvostručio Tin Janušić. Točku na “i” pobjede Dugog Sela postavio je Jacob Tarasenko u 70. minuti.

Ovom pobjedom, 12. u prvenstvu, Dugo Selo je skočilo na četvrto mjesto ligaške ljestvice s 43 osvojena boda. Tek sada ostaje još veća žal za porazom od prije dva tjedna, kada je Zrinski Jurjevac ni kriv ni dužan slavio u Dugom Selu s 0:1.