Domaći su rukometaši Našičanima parirali u prvih dvadesetak minuta, nakon čega je vrata zaključao Mihailo Radovanović
DSC_6374

Rukometaši Gorice dočekali su večeras u Gradskoj sportskoj dvorani NEXE, koji je u dva europska nastupa grupne faze EHF Europske lige zabilježio dvije pobjede. Gosti su opravdali ulogu favorita te su pobjedom 41:24 nastavili ligaški pobjednički niz.

Domaći rukometaši parirali su im u prvih dvadesetak minuta. Kod rezultata 9:9 na gol gostiju stao je iskusni Mihailo Radovanović koji je jednostavno spustio rampu i svojim obranama uništio Goričane, obranivši im čak četiri sedmerca u nizu. Gostujući igrači to su iskoristili za seriju 16:2 kojom su u 38. minuti imali vodstvo 25:11. Do kraja susreta igralo se obostrano otvoreno, a oba su trenera izrotirala sve igrače koje su imali u sastavu.

S pet pogodaka Hrvoje Ceković bio je najbolji u domaćim redovima, a kod Nexea osim Alena Blaževića i vratara, svi ostali su se upisali među strijelce, koje je predvodio Marin Jelinić s devet zgoditaka.

PAKET24 PREMIJER LIGA, 9. KOLO
HRK GORICA – RK NEXE 24:41 (10:18)
HRK GORICA: Turčić 6 obrana, Ceković 5, Turkalj, Dujić 2, Jurić 1, Šalić 1, Čakarić 3, Solariček, Jozepović, Malin 1, Franković 2, Cikatić 1, Barišić, Goričanec 4, Tomljanović 2, Gal. TRENER: Andrija Nikolić
RK NEXE: Kuzmanović 8 obrana, Račić 3, Bakić 3, Mileta 1, Vejin 2, Sršen 2, Radovanović 9 obrana, Jelinić 9, Blažević, Velkavrh 1, Severec 4, Moslavac 2, Kević 2, Melić 2, Markušić 4, Pribetić 6. TRENER: Branko Tamše