Odigrano je 18. kolo 4. NL skupina B

Naftaš Ivanić u ovom je kolu gostovao u Vukovini kod domaćeg Bana Jelačića, gdje su slavili s minimalnih 1:0
DSC_0530

Nakon što su svetonedeljski Tigrovi u prošlom kolu ostali bez bodova u Kutini, doživjevši poraz od Moslavine, Naftaš Ivanić ulovio je priključak sa sastavom Ratka Ninkovića, koji je u subotnjoj utakmici s 5:0 deklasirao Topusko. Dvostruki strijelac za domaću momčad bio je Nikica Brujić, a među strijelce upisali su se i Josip Mohač, Luka Višić i Josip Matošević.

Naftaš Ivanić u ovom je kolu gostovao u Vukovini kod domaćeg Bana Jelačića, gdje su slavili s minimalnih 1:0. Usprkos igraču više od 17. minute, gosti iz Ivanić-Grada tek su u 61. minuti golom Miličevića probili domaći bedem za pobjedu i četiri boda zaostatka za svetonedeljskim Tigrovima.

U 18. kolu još su igrali; Libertas-Mraclin 2:2, Jaska Vinogradar-Moslavina 2:1, Lekenik-Gradići 0:4, Stupnik-Croatia 1:1, Moslavac-TOP 1:0, dok će svoj susret Vrbovec i Rugvica Sava odigrati u srijedu, 27. ožujka.