Domaći Turopoljac, Mraclin je boljom i konkretnijom igrom svladao s 2:1
DSC_0834

U prvom susretu četvrtfinala Kupa Nogometnog saveza Velike Gorice Mraclin je pobjedom na Knejama izborio polufinale natjecanje. Domaći Turopoljac, Mraclin je boljom i konkretnijom igrom svladao s 2:1.

Mraclin je pitanje pobjednika riješio u samo dvije minute. Najprije je domaćeg vratara Kovačića svladao bivši prvotimac Turopoljca, Milatović, da bi prednost dvije minute kasnije podebljao Augustić. Martinić je u 36. minuti vratio neizvjesnost u susret, no do isteka 90. minute rezultat je ostao nepromijenjen.

KUP NSVG, 1/4 finale
NK TUROPOLJAC – NK MRACLIN 1:2 (1:2)
Kuče. Igralište Turopoljca. Gledatelja 150. Nedjelja, 09.08.2020., 18 sati. Sudac: Nikola Meić (Donje Podotočje). Pomoćnici: Josip Vitez (Kobilić) i Dario Aščić (Velika Gorica). Delegat: Darko Stanilović (Velika Gorica).
STRIJELCI: 0:1 Milatović (24), 0:2 Augustić (26), 1:2 Martinić (36)
NK TUROPOLJAC: Kovačić, Halilić, Fabijančić (od 46. Đuračić), Paradžik, Perić (od 85. Iličić), Martinić, Dejanović (od 72. Cavrić), Begić, Anđelić, Mlinarić, Sesar. TRENER: Vlado Horvat
NK MRACLIN: Dražić, Petravić (od 77. M. Kos), Desput, Domitrović, Skrbin, Vidović (od 82. Jurić), Onić (od 75. Ivančić), Milatović (od 84. Golubić), Šikić, I. Kos (cap.), Augustić (od 87. Bartolić). TRENER: Marko Pancirov