Nogometni vikend

Golovima Vjeke Lučića i Ivana Kosa, Mraclin je u gostima svladao Libertas
WhatsApp Image 2023-04-08 at 23.29.29 (1)

Nogometaši Mraclina svojim su navijačima poželjeli Uskrs na najljepši mogući način – pobjedom u Novskoj. Domaćina Libertas, Mraclin je svladao s 2:0 čime su dodatno učvrstili treću poziciju s 46 osvojenih bodova.

Za vodstvo Mraclina u 45. minuti pobrinuo se Vjeko Lučić, dok je u 49. minuti konačnih 0:2 postavio Ivan Kos, koji ovog proljeća igra u odličnoj formi. Spomenimo i to kako je na vratima Mraclina dobar posao odradio vratar Ivan Pavlović, koji je još uvijek junior, dok je seniorski debi upisao Dorijan Tandarić.

-Korektna utakmica i naša pobjeda. Najvažnija su tri boda- kratko je poručio predsjednik Goran Vukašinec.

U ostalim utakmicama 22. kola igrali su; Naftaš Ivanić-TŠK 1932 3:1, Topusko-Tigar Sveta Nedelja 1:2, TOP-Gradići 1:0, Zelina-Ban Jelačić 2:0, Rugvica Sava-Lekenik 2:1, Stupnik-Moslavina 2:2 i Croatia-Sutla-Laduč 2:1.