Prva proljetna pobjeda Parikožara

U susretu protiv Topuskog tri boda bila su imperativ, a Mraclin ih je osvojio pobjedom 4:0
DSC_2343

U tek petom susretu ovog proljeća Mraclin je došao do troboda. U prethodne četiri utakmice momčad je imala skor od dva poraza (Tigar Rakitje, Moslavina) i dva remija (Jaska Vinogradar i Libertas), zbog čega su u susretu protiv Topuskog tri boda bila imperativ. Domaća momčad opravdala je ulogu favorita i uvjerljivom 4:0 pobjedom vratila mir u Novo grabu.

Imala je domaća momčad inicijativu kroz cijelo prvo poluvrijeme, no lopta jednostavno nije htjela u gol. Srećom po njih, odmah na startu drugog dijela pouzdani David Marjanović zatresao je mrežu, nakon čega je bilo puno lakše igrati. U razmaku od samo dvije minute domaća je momčad riješila pitanje pobjednika.

Najprije je u 66. danas raspoloženi Ivan Kaurin podebljao vodstvo, da bi dvije minute kasnije Igor Hajduk povisio na 3:0. Točku na “i” uvjerljivog izdanja domaće momčadi postavio je Filip Dianežević.

Pobjedom je Mraclin preskočio Jasku Vinogradar te je ponovno peti sastav lige s 35 bodova na kontu.

4. NL SKUPINA B, 20. KOLO
NK MRACLIN – NK TOPUSKO 4:0 (0:0)
STRIJELCI: 1:0 Marjanović (48), 2:0 Kaurin (66), 3:0 Hajduk (68) 4:0 Dianežević (85)
NK MRACLIN: Matejčić, Marjanović, Smolković, Kaurin, Dianežević, Kos (od 69. Cvetnić), Rajić, Grižić (od 8. Matić), Hajduk, Godinić (od 66. Perić), Borovac. TRENER: Tomislav Škrinjarić
NK TOPUSKO: Petrović, Jelekovac, Ma. Federbar, Ban, Kirin (od 46. Muža), Abramović, Komšić (od 72. Išek), Kapac (od 66. Plemenčić), Krmpotić, M. Federbar, Alibegić. TRENER: Dario Kovačević