Žustra utakmica

Mladost je nakon prvih 45. minuta imala vodstvo od 2:0, da bi Kupa u nastavku susreta došla do 2:2
DSC_8458

Nogometaši Mladosti dočekali su s puno optimizma današnji susret protiv Kupe, jer sastav trenera Romana Župetića u prvenstvo je ušao s dvije pobjede, dok je Kupa u uvodna dva susreta doživjela poraze.

Nakon prvih 45. minuta domaći sastav bio je nadomak nastavka pobjedničkog niza jer je autogolom vratara Sečenja i Tadića imao vodstvo od 2:0. Bio je to blitz-krieg domaćeg sastava koji je u razmaku od samo dvije minute postigao dva zgoditka. Gosti se bez obzira na rezultatski minus nisu predali, već su puno odlučnije ušli u nastavak susreta. Gol Marijana Petkovića u 70. minuti donio im je nadu, što su gosti iz Pokupskog i iskoristili.

Prekršajem je na ulasku u posljednjih deset minuta na rubu kaznenog prostora srušen Ivan Klasnić, a loptu je namjestio i efektno iza leđa vratara Sučića. Jurnuli su domaći igrači u preostalom vremenu po treći zgoditak, no do promjene rezultata nije došlo.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 18. KOLO
NK MLADOST – NK KUPA 2:2 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 T. Sečenj (35), 2:0 Tadić, 2:1 Petković (70), 2:2 J. Brajković (81)
NK MLADOST: Tomić (od 46. Tomić), Martinić, Jurišić, Tadić, Smajić, Ivančić, Bedeković, Matić (od 46. Borković), Bubalo, Kos, Crepulja. TRENER: Romano Župetić
NK KUPA: T. Sečenj, Bašić, L. Klasnić, Šestak, Petković, Muža, D. Belečić (od 63. Jankeš), Ti. Sečenj, I. Klasnić, Brajković, I. Belečić (od 46. Vranešić). TRENER: Miroslav Lukinić