Pobjeda za skok na drugo mjesto

Rukometaši Gorice s uvjerljivih 32:23 svladali su KTC
DSC_1118

U redovima HRK Gorice lakše se diše nakon uvjerljive 32:23 pobjede protiv KTC-a. Drugom uzastopnom pobjedom momčad se udaljila od najugroženijih klubova, jer trenutno su Goričani na drugom mjestu s bodom zaostatka iza vodećeg Rudara.

Utakmica protiv gostiju iz Križevaca bila je vatreno krštenje za Mateja Miškovića, koji je klupu Varaždina 1930 zamijenio onom Gorice i u trenerskom debiju predstavio se u lijepom svjetlu.

Izuzev početnih petnaestak minuta u kojima se momčad tražila, jer sjajan je na golu gostiju bio vratar Grgić koji je zaustavio niz zicera, domaći igrači bili su ti koji su diktirali tempo. Ključ pobjede zasigurno leži u sjajnoj obrani, kojom su Goričani slomili otpor gostiju već do odlaska na odmor.

Na kraju prvog dijela domaći igrači imali su osam pogodaka viška (16:8), da bi u nastavku rutiniranom igrom sačuvali prednost za konačnih +9 (32:23).