Nogometno Turopolje odlazi na odmor

Lukavčani su u finalu odigranom na SRC-u Zvrnik u Buševcu s 4:0 svladali Gradiće
DSC_1623

Nogometaši Lukavca pobjednici su Kupa Nogometnog saveza Velike Gorice. Lukavčani su u finalu odigranom na SRC-u Zvrnik u Buševcu s 4:0 svladali Gradiće, čime su na najbolji mogući način zaključili ovogodišnju sezonu u kojoj su u prvenstvu 3. HNL Centar zauzeli osmo mjesto.

Slabije rangirani Gradići dobro su parirali Lukavcu, kod čijih je igrača do izražaja došla bolja individualna kvaliteta koja je na kraju naplaćena s četiri zgoditka. Imala je i momčad trenera Zorana Tomčića svojih prilika, no njegovi igrači bili su neprecizni u završnici, ili je pak odlično reagirao vratar Ante Anić, koji je u 54. minuti obranio kazneni udarac Krešimiru Budimiru, koji nije uspio matirati vratara Lukavca niti iz drugog pokušaja, iz kojeg je kao pobjednik još jednom izašao Anić.

Lukavec je bolju igru pak naplatio s dva pogotka u svakom dijelu. U prvih 45. minuta prednost momčadi trenera Siniše Idrizija donijeli su Karlo Ostojić i Marko Cimeša, da bi s dva pogotka u završnici susreta konačnih 4:0 postavio Adrian Zenko.