Nogometaši Lukavca spustili su zastor na jednu od uspješnijih klupskih godina
DSC_0225

Nogometaši Lukavca spustili su zastor na jednu od uspješnijih klupskih godina. Osvajanju naslova Kupa NSVG-a, jučer su pridodali i plasman u 3. HNL. Najveći je to klupski uspjeh u više od 70 godina igranja nogometa u Lukavcu.

U posljednjem kolu gost Lukavca bile su vodeće Ravnice. U susretu koji je bio lišen svake rezultatske neizvjesnosti, jer obje su momčadi osigurale ulazak u ligu više pobjednika nije bilo. Po izuzetno sparnom i teškom vremenu za igru nakon 90. minuta igre rezultat je bio 1:1. Ravnice su povele u sedmoj minuti golom Luke Piršića, a konačnih 1:1 u trećoj minuti sudačke nadoknade postavio je Luka Borković iz kaznenog udarca.

Nakon posljednjeg sučevog zvižduka, povjerenik za suđenje 4. NL Središte Zagreb, kapetanima Ravnica i Lukavca predao je medalje i pehare za prvo i drugo mjesto, nakon čega je moglo započeti zasluženo slavlje s jedne i druge strane.