Natjecatelji Karate kluba Mladost na ovogodišnjem Prvenstvu Hrvatske za starije uzraste osvojili su četiri odličja
122963510_3775501509136085_8121872564832690414_o

U Karate klubu Mladost iz Ivanić-Grada mogu biti i više nego zadovoljni ovogodišnjim rezultatom na Prvenstvu Hrvatske za starije uzraste (kadeti, juniori, mlađi seniori) gdje su ivanićki karatisti osvojili četiri odličja. Domaćin natjecanja kojeg su zajednički organizirali Hrvatski karate savez i Karate save Primorsko-goranske županije bila je Rijeka, a samo je natjecanje okupilo 260 karatista iz cijele Hrvatske.

Prvakom Hrvatske kod mlađih seniora okitio se Leo Marković koji je bio najbolji u kategoriji do 67 kilograma. Srebrno odličje nakon poraza u finalu pripalo je kadetkinji Ozani Vujević, dok su bronce osvojili Ema Zetica kod mlađih seniorki te Ivan Huzanić kod kadeta.

Uz njih na Prvenstvu su još nastupili Klara Baotić, Tamara Baotić i Mia Zetica.