Očekivano slavlje trećeligaša

U finalnom susretu odigranom u Kobiliću, Kurilovčani su sa 7:1 svladali Turopoljac
DSC_7724

Nogometaši Kurilovca u svoje su vitrine pospremili još jedan trofej pobjednika Kupa Nogometnog saveza Velike Gorice. U finalnom susretu odigranom u Kobiliću, Kurilovčani su uvjerljivom 7:1 pobjedom svladali Turopoljac.

Odolijevala je momčad iz Kuča napadima Kurilovca punih pola sata, a nakon što je Artuković postigao svoj prvi pogodak, bilo je jasno u kojem će smjeru otići utakmica. Do odlaska na odmor još su pogađali Bakula i Artuković, a golijada je nastavljena i u drugih 45. minuta. Pezo i Artuković do 53. minute su povisili na 5:0, a okupljeni gledatelji u desetak minuta vidjeli su još tri pogotka. Stojaković i Blagoev su pogađali za Kurilovec, dok je efektan pogodak za Turopoljac postigao Horvat.

Predsjednik NSVG Željko Mihalj dodijelio pehare i medalje igračima jedne i druge momčadi, dok je Dalibor Meić statue uručio sucima (Ivanu Marinčeviću, Mateju Mrkociju i Marku Matiću) te delegatu Jurici Mihalju.

Sjajan domaćin finalne utakmice bio je NK Vatrogasac Kobilić, a glave konce vukli su predsjednik Anto Marić i njegovi najbliži suradnici Kristijan Golub i Tomislav Komadina. No, i ostatak ekipe bio je na nivou.

KUP NSVG, FINALE
NK TUROPOLJAC – NK KURILOVEC 1:7 (0:3)
STRIJELCI: 0:1 Artuković (31), 0:2 Bakula (41), 0:3 Artuković (44), 0:4 Pezo (49), 0:5 Artuković (53), 0:6 Stojaković (80), 1:6 Horvat (81), 1:7 Blagoev (85).
NK TUROPOLJAC: Zekić, Hadžiabdić (od 81. Markulin), Hren (od 86. Janković), Gogić, Matasić (od 81. Karnas), Saraf (od 81.Štefičić), Čaić, Hercigonja (od 68. Carev), Čunčić, Horvat, Mlinarić. TRENER Stiven Žitnik
NK KURILOVEC: Išek, Saiti (od 60. Bradić), Artuković (od 60. Blagoev), Turkalj, Bakula, Pezo (od 75. Resler), Stojaković, Završki (od 60. Drezga), Ćosić, Kušec, Čurek (od 69. Caganić). TRENER: Dinko Livada