Dominaciju tijekom svih devedeset minuta, Kurilovec je naplatio pobjedom od 3:0
DSC_1075

Sjajan kurilovečki niz nastavljen je i u vikendu za nama u kojem su igrači trenera Perice Vidaka ugostili Maksimir. Dominaciju tijekom svih devedeset minuta, Kurilovec je naplatio pobjedom od 3:0.

Nakon samo pet minuta igre dječaci zaduženi za semafor morali su mijenjati početni rezultat, jer Kurilovec je sjajnim pogotkom najiskusnijega na terenu Marina Matoša poveo s 1:0. Kapetan Mislav Čunčić nakon kornera u 22. minuti podebljao je domaću prednost pokazavši u kojem će smjeru otići utakmica.

Pobjedu Kurilovčana nakon sjajne kontre zaključio je Matej Kelava, kojega je proigrao Sedlaček. Sedma je to utakmica Kurilovčana bez poraza, a s ova tri boda momčad je došla do druge pozicije iza vodećeg Vinogradara koji ima šest bodova prednosti.

-Igrali smo protiv jedne odlične momčadi, koja je na Kurilovec došla igrati nogomet. Defenzivno smo odradili jako dobru utakmicu, a napadački smo bili na nivou, jer uz tri pogotka imali smo još dosta situacija koje smo trebali bolje odraditi. Nakon svega kad pobijediš konkurenta iz vrha i ostaviš jako dobar dojam, moraš biti zadovoljan- rekao je trener Kurilovca, Perica Vidak te najavio subotnji dvoboj kod Jaruna.

-Prvenstvo nije sprint nego maraton. Jedna dionica je prošla, a sada nas očekuje gostovanje kod Jaruna. Mi ćemo se pokušati nametnuti nekim svojim stilom. Ja ću još jednom ponoviti kako ova ekipa ima neku svoju posebnu priču, te su zaslužili nešto ovakvo- poručio je Vidak.