S visokih 7:0 Kurilovčani su razmontirali petrinjsku Mladost
DSC_7881

Nogometaši Kurilovca u jedanaestom su kolu došli do najuvjerljivije pobjede u dosadašnjem dijelu prvenstva. S visokih 7:0 Kurilovčani su razmontirali petrinjsku Mladost.

Odavno se na Udarniku ne pamti takva nadmoć, ali i golijada domaće momčadi koja je usprkos teškom i vodom natopljenom terenu odigrala sjajnu utakmicu. Sve dvojbe oko pobjednika bile su riješene do 21. minute kada je na semaforu zasvijetlilo 3:0. Popović je dalekometnim udarcem doveo Kurilovec u vodstvo u 16. minuti, da bi samo tri minute kasnije Tolj podebljao prednost na asistenciju strijelca prvog pogotka. Bakula je u 21. povisio na 3:0 i tu je priči bio kraj, glede pobjednika susreta.

Domaći igrači na tome nisu stali, već su do odlaska na odmor još u tri navrata poentirali. Još jednom među strijelce su se upisali Tolj i Popović, a mrežu danas nemoćnog Jelavića zatresao je i Selman. Nastavak susreta nije donio prevelika uzbuđenja, tek je Marelja u 72. pogodio za velikih 7:0.

Spomenimo i podatak, kako je susret u odsustvu prvog trenera Senada Harambašića, vodio je Dinko Livada, koji je svoj posao odradio za čistu peticu.

3. HNL SREDIŠTE, 11. KOLO
NK KURILOVEC – NK MLADOST (P) 7:0 (6:0)
STRIJELCI: 1:0 Popović (16), 2:0 Tolj (19), 3:0 Bakula (21), 4:0 Tolj (29), 5:0 Selman (34), 6:0 Popović (39), 7:0 Marelja (72)
NK KURILOVEC: Išek, Popović, Resler (od 46. Bagramyan), Tolj (od 46. Beganović), Selman (od 64. Župetić), Bakula (od 59. Marelja), Bolješić, Zubak, Završki, Radoš (od 59. Kušec), Saiti. TRENER: Dinko Livada
NK MLADOST (P): Jelavić, Dolovčak, Mašić (od 46. Korečić), Hadžić (od 46. Papić), Lovrić, Bužanić, Ćavar, Vučak (od 46. Gršić), Amoateng (od 61. Perić), Balen, Marović (od 46. Cvitanović). TRENER: Boris Perković