3. NL Centar

Lider bez problema prošao Udarnikom
DSC_0855

Nogometaši Kurilovca ugostili su na Udarniku lidera Treće lige Centar – Karlovac 1919. Gosti koje s klupe vodi osebujni Igor Pamić slavili su s 4:1 nastavivši svoj pohod prema naslovu prvaka i toliko željnom rangu više.

Utakmica po domaću momčad nije loše krenula, jer golom Antonija Ćosića poveli su u četvrtoj minuti. Sve do 22. minute semafor je pokazivao 1:1, da bi gosti iz Karlovca s(p)retnim golom Tonija Kurečkog došli do izjednačenja. Na odmor se otišlo s rezultatom 1:1, a u drugom poluvremenu bolja igra Karlovčana naplaćena je s tri gola. Ihor Medynsky bio je strijelac u 67. minuti za vodstvo 2:1, a isti je igrač samo minutu kasnije povisio na 3:1. Pobjedu gostiju u 84. potvrdio je iskusni Goran Paracki koji je postavio konačnih 4:1.

U 26. kolu još su igrali; HAŠK-Ravnice 2:1, Lukavec-Bistra 1:1, Vrapče-Lučko 4:0, Dinamo (OO)-Vrbovec 3:1 i Mladost (P)-Maksimir 4:1. Danas od 16,30 igraju Sava-Segesta, dok su utakmice Trešnjevka-Samobor i Gaj-Ponikve odgođene.