Bravo ekipa!

Karataši Centra mogu se pohvaliti jednim zlatom, jednim srebrom i s četiri brončana odličja
image10

Proteklog vikenda u Prelogu je održano Prvenstvo Hrvatske u karateu za mlađe uzraste koje je okupilo više od 700 natjecatelja, među kojima je bilo i 12 članova Karate kluba Centar, koji su osvojili 6 odličja. Karataši Centra mogu se pohvaliti jednim zlatom, jednim srebrom i s četiri brončana odličja.

Prvakinjom Hrvatske postala je Mihaela Pavlečić koja je odradila tri uspješne borbe, osvojivši na kraju zlatno odličje. Uz Mihaelu, u finale je uspjela ući i Lara Dugonjić, koja je na kraju bila srebrna. Bronce su osvojili Antonio Brletić, Franka Jerkin, Patrik Jeromić i Kim Kumic.

-Jako smo ponosni na ove rezultate jer nam pokazuju da imamo odličnu generaciju s kojom ćemo puno raditi i koja će nam sigurno donijeti još mnogo medalja, a nadamo se jednog dana i hrvatskog reprezentativca ili reprezentativku- poručili su iz Karate kluba Centar.