Prekinut rugvički niz

Furioznim otvaranjem utakmice u kojem su u početne 24. minute stekli ogromna tri gola prednosti, gosti su napravili ogroman korak prema pobjedi
DSC_3779

Nogometaši Jaske Vinogradar zaustavili su pobjedničku seriju Rugvica Save koja je imala niz od pet pobjeda i jednog remija. Gosti su u Rugvici slavili s 3:2 učvrstivši svoju poziciju u sredini redoslijeda.

Furioznim otvaranjem utakmice u kojem su u početne 24. minute stekli  tri gola prednosti, gosti su napravili ogroman korak prema pobjedi. Golovima Martina Bašića, Josipa Obradovića i Borne Kordića Jaska Vinogradar u potpunosti je šokirali domaće igrače i navijače, koji se od šoka nisu oporavili do kraja utakmice. Golom u posljednjim sekundama prvog dijela Pavlović je vratio nadu, koju je golom u 65. minuti dodatno podigao Mikulić, no do potpunog preokreta domaći igrači nisu uspjeli doći. Zasluge za to pripadaju i gostujućim nogometašima koji su discipliniranom igrom uspjeli izdržati sve pritiske i pobjednički se vratiti kući.

Tigar Sveta Nedelja nastavio je pobjednički hod, nakon što su neokrznuti prošli i kroz Sajmište gdje su domaći Vrbovec porazili s 2:1. Istim rezultatom u derbiju kola Naftaš Ivanić je na Zelenjaku svladao Mraclin, ostavši prvi pratitelj lidera iz Sveta Nedelje. U preostale dvije jučer odigrane utakmice igrali su; Moslavac-Stupnik 3:2 i TOP-Moslavina 1:3, dok danas od 16 sati igraju Ban Jelačić-Lekenik, Croatia-Topusko i Gradići-Libertas.