Mraclin se učvrstio pri vrhu poretka

Nogometaši Mraclina opravdali su ulogu favorita u susretu protiv Stupnika
DSC_8084

Nogometaši Mraclina opravdali su ulogu favorita u susretu protiv Stupnika. Treća je to uzastopna pobjeda za sastav trenera Tomislava Škrinjarića koja se s 29 osvojenih bodova, koliko ima i Moslavina nalazi na diobi trećeg i četvrtog mjesta.

Po izuzetno teško terenu, koji je kako je utakmica odmicala kraja bivao sve teže, gledali smo zanimljivu utakmicu s puno trke i borbenosti. Osim toga, nije nedostajalo niti prilika s jedne i druge strane. Po završetku susreta zadovoljniji su bili domaći promrzli kibici i igrači koji su nakon velike borbe izvukli pobjedu 2:1 čime su se od Nove grabe za jesensku polusezonu oprostili pobjedom.

Susret su bolje otvorili gosti iz Stupnika koji su u 16. minuti golom Filipa Perića poveli s 1:0. Brzo je domaća momčad stigla do izjednačenja. Svega pet minuta kasnije u gostujućem šesnaestercu srušen je Igor Hajduk koji je i izveo najstrožu kaznu za 1:1. Do odlaska na odmor rezultat se više nije mijenjao.

Nastavak susreta donio je puno bolje otvaranje domaće momčadi koja je povela efektnim golom Ivana Kosa, koji je u padu neobranjivo u 56. minuti pogodio mrežu Stupnika za vodstvo Mraclina 2:1.

Imala je domaća momčad nakon toga prilika da i prelomi utakmicu, no izostala je realizacija u završnici. Kako je utakmica odmicala kraju, pritisak gostiju bivao je sve jači, no mreža vratara Crnolateca ostala je netaknutom.