23 ekipe zaigrale u četiri kategorije

HRK Gorica osvojila je prvo mjesto u kategoriji U11 i u kategoriji mini rukometa, a isti rezultat u miniću postigle su najmlađe rukometašice Udarnika
20230910_175727

U Gradskoj dvorani u Velikoj Gorici proteklog je vikenda održan ’13. Rukometni turnir Velika Gorica za mlađe dobne kategorije u organizaciji Hrvatskog rukometnog kluba Gorica. Nastupile su 23 ekipe s više od 350 rukometaša i rukometašica u četiri dobne kategorije – U15 kadeti, U13 dječaci A, U11 dječaci B i U9 minići.

U dva dana odigrane su 42 utakmice, uz podršku navijača i roditelja s tribina, te u organizaciji vrijednih volontera i ljubitelja rukometa. HRK Gorica osvojila je prvo mjesto u kategoriji U11 i u kategoriji mini rukometa, a isti rezultat u miniću postigle su najmlađe rukometašice Udarnika.

Turnir je svečano otvorio dogradonačelnik Velike Gorice Neven Karas, dok je medalje i nagrade dijelio Hrvoje Ceković koji je protekle sezone s RK PPD Zagrebom osvojio naslov rukometnog prvaka Hrvatske i Kup Hrvatske.

-Uz puno veselja i smijeha, te pokoju suzu svi mali rukometaši i rukometašice obećali su doći i dogodine- poručili su iz Gorice, čije se vodstvo zahvalilo svim sudionicima na fer i korektnim igrama.

REZULTATI
U9 MINI RUKOMET: 1. Udarnik, 2. Rugvica, 3. Gorica 2, 4. Rudar, 5. Gorica, 6. Petrinja, 7. Sloga Sveta Nedelja, 8. Sloga Križ
U11: 1. Gorica, 2. Sisak, 3. Odema, 4. Petrinja
U13: 1. Sisak, 2. Odema, 3. Petrinja, 4. Gorica, 4. Sloga Sveta Nedelja
U15: 1. Petrinja, 2. Odema, 3. Gorica, 4. Sloga Sveta Nedelja