HNK Gorica - Radomlje 4-0
DSC_1099

Nogometaši Gorice u prvom pripremnom dvoboju pred nastavak sezone na svom su terenu svladali slovensko Radomlje s 4-0.

Nakon prvih 45. minuta mreže su mirovale, a najbliže pogotku bili su gosti koji su u 35. minuti promašili kazneni udarac. Udarac Šarića završio je visoko iznad grede. U nastavku susreta Gorica je golovima Cruza (46), Steenvoordena (76-11m), Brodića (77) i Jurića (88) stigla do uvjerljive pobjede.

Trener Krunoslav Rendulić u svakom je poluvremenu koristio po jednu momčad tako da su u prvom dijelu igrali; Debijađi, Mitrović, Marjanović, Jovičić, Keita, Suk, Kalik, Benito, Šroler, Delfi i Matar, dok je momčad u drugom dijelu bila u sastavu; Kotarski, Doka, Babec, Steenvoorden, Musa, R.Jurić, Golubickas, Dvorneković, Cruz, A.Jurić i Brodić.