HNK Gorica maksimalna nakon tri kola
Velika Gorica: U 3. kolu Hrvatski telekom Prve HNL susreli se Gorica i Šibenik Josip Regović/PIXSELL

Gorica je trećom uzastopnom pobjedom, prvom na svom terenu, potvrdila klupska optimistična očekivanja o mogućem osvajanju devet bodova na startu novog prvenstva. Igrači neki nisu ni dotakli loptu, a momčad domaćina je u 3. minuti nakon prvog udarca iz kuta došla u vodstvo. Čabrajin korner u skoku je Mudrinski glavom poslao pod gredu – 1:0. Bio je to peti pogodak raspoloženog golgetera u tri utakmice!
Domaći su bili zadovoljni ranim vodstvom, izveli su još nekoliko obećavajućih napada po bočnim stranama, ali zrele prigode nisu realizirane. U završnici prvog dijela, u 44. minuti, Šibenik je propustio najveću šansu za izjednačenje. Kazneni udarac zbog igranja rukom izveo je kapetan Bulat, kapetan domaćih Kahlina obranio je prizemni udarac, ali je dodatno intervenirao i zadržao odbijanac!
Lovrić je u 65. efektno okončao brzi kontranapad tako što je s lijeve strane pogodio suprotni kut za 2:0. Treći pogodak u mreži gostiju bio je autogol Pandže. U finišu susreta nakon brojnih izmjena gorička obrana je bila prekomotna i vratar domaćih dva puta je vadio loptu iz svoje mreže.

HT Prva Liga 2020./2021., 03. kolo
HNK GORICA – NK ŠIBENIK 3:2 (1:0)
Velika Gorica. Gradski stadion. Gledatelja: -. Sudac: Ivan Vučković. Pomoćnici: Ivica Modrić i Luka Pušić (svi Zagreb).
STRIJELCI: 1:0 Mudrinski (3), 2:0 Lovrić (65), 3:0Pandža (74-ag), 3:1 Nikola Rak, 3:2 Anočić (90+3).
HNK GORICA: Kahlina, Doka, Steenvoorden (od 66. Moro), Krizmanić, Čabraja, Babec, Čanađija (od 62. Kalik), Suk (od 62. Špikić), Mitrović (od 81. Golubickas), Lovrić, Mudrinski (od 46. Dvorneković). TRENER: Valdas Dambrauskas
NK ŠIBENIK: Labrović, Pajić, Bilić, Sahiti (od 68. Kvesić), Jurić (od 68. Celić), Pandža, Nikola Rak, Ampem (od 90. Laća), Bulat, Anočić, Ćurić (od 79. Niko Rak). TRENER Krunoslav Rendulić