Bravo ekipa!

Karate klub Velika Gorica je nastupio je s 18 natjecatelja, koji su ukupno osvojili 10 medalja, od čega dva zlata, tri srebra i pet bronci
image2

U vikendu za nama u Prelogu je održano Prvenstvo Hrvatske za mlađe uzraste do kadeta, odnosno do četrnaest godina starosti. Nastupilo je više od 700 natjecatelja iz 75 klubova, što je rekord Hrvatskog karate saveza.

Karate klub Velika Gorica je nastupio je s 18 natjecatelja, koji su ukupno osvojili 10 medalja, od čega dva zlata, tri srebra i pet bronci, što je izvrstan rezultat gledajući postotak osvojenih medalja po natjecatelju, navode iz Karate kluba Velika Gorica, koji ima dva prvaka Hrvatske – Davida Lovrinovića i Miju Čunčić.

-Samo ćemo istaknuti da je Davidu ovo treće uzastopno zlato na Prvenstvu Hrvatske od 2021., a Miji Čunčić drugo što zaslužuje dodatnu pohvalu, te činjenicu da se radi o borcima koji će u budućnosti ostvariti sigurno još puno vrhunskih rezultata- istaknuo je trener Goran Živković.

Uz zlatnog Davida i Miju, medalje u Prelogu osvojili su još Petar Buhin, Petar Krešimir Krmpotić i Lana Slivak koji su bili srebrni, dok su medalje brončanog sjaja osvojili Mihael Medvedec, Vito Hulina, Mihael Kaurić, Petar Tibor i Katarina Gordić.