DSC_3259

Nogometaši Gorice u drugom pripremnom susretu ugostili su jučer na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici slovenskog prvoligaša, Krško koji je lani osvojio sedmo mjesto u konkurenciji 10 klubova. Nakon devedeset minuta igre rezultat je bio 2:2, a svakom je protivniku pripao po jedan period igre.

Gorica je bila bolja u prvih 45. minuta u kojima je preko Zwolinskog stekla prednost od 2:0, dok su u nastavku susreta gosti iz Slovenije iskoristili ponuđenu priliku te su preko Mandića i Ristovskog poravnali rezultat.

Sljedeću provjeru Gorica ima u Murskoj Soboti protiv ruskog drugoligaša Jeniseja iz Krasnojarska.

PRIJATELJSKA UTAKMICA
HNK GORICA – NK KRŠKO 2:2 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Zwolinski (27-11m), 2:0 Zwolinski (40), 2:1 Mandić (56), 2:2 Ristovski (60).
HNK GORICA: Kahlina, Mchedlishvili, Čagalj, Ljubisavljević, Žutić, Marina, Maloča, Maslowski, Matošević, Atiemwen, Zwolinski (1. poluvrijeme); Veriga, Čurek, I. Krizmanić, K. Krizmanić, Špičić, Mandura, Zenko Marelja, Šroler, Gudelj, Dvorneković; Bakula, Blatančić, Ćosić (2. poluvrijeme). TRENER: Sergej Jakirović
NK KRŠKO: Frelih, Kodelić, Vidović, Nasher, Ahćin, Peklar, Belak, Ahmetović, Kostanjšek, Vekić, Borisavljević (1. poluvrijeme); Zalokar, Gregov, Ristovski, Mandić, Štefulj, Kulintiš, Sokler, Ogrinec, Kovačič, Zakrajšek (2. poluvrijeme). TRENER: Alen Ščulac