Stopostotni Hrvoje Ceković

Rukometaši Gorice svojim su navijačima napokon pružili partiju lišenu svake neizvjesnosti
DSC_8134

Rukometaši Gorice svojim su navijačima napokon pružili partiju lišenu svake neizvjesnosti. Novoimenovani trener Tomislav Mesarov imao je dosta vremena da upozna momčad i igrače i udari neke nove temelje. Na premijeri je to bilo i više nego dobro jer Gorica je slavila s 36:25 protiv Karlovca, protiv kojeg su prije dva mjeseca izvukli tek bod.

Od prve minute domaći su rukometaši bili u vodstvu koje je u prvom dijelu do najvećih +5 (16:11) naraslo u 25. minuti, no u završnici Karlovčani rade seriju 5:1 za samo gol zaostatka na odmoru (17:16).

Bilo je to sve od gostiju koji su u nastavku susreta jednostavno potopljeni. Nakon desetak minuta, već su imali šest pogodaka razlike (25:19). Približili su se Karlovčani u jednom trenutku na -3 (26:23), no pokazalo se kako je to bio „labuđi pjev“ jer u posljednjoj četvrtini utakmice domaći su igrači ubacili u brzinu više i do vrha napunili mrežu gostiju za konačnih +11.

Hrvoje Ceković s osam, Jakov Dujić s golom manje te sjajni dirigent Ivan Laljek koji je uz šest pogodaka imao osam asistencija bili su najbolji u redovima Gorice, čiji je vratar Marin Sorić sakupio 12 obrana.

PAKET24 PREMIJER LIGA, 9. KOLO
HRK GORICA – RK KARLOVAC 36:25 (17:16)
HRK GORICA: Jozepović 1 obrana, Ceković 8, Turkalj 1, Dujić 7, Jurić, Čakarić 3, Solariček, Laljek 6, Sorić 12 obrana, Malin 4, Svržnjak 4, Barišić, Starčević 2, Cikatić 1. TRENER: Tomislav Mesarov
RK KARLOVAC: Kajba 4 obrane, Grčić 4, Benić 1, Capan 2, Janjanin, Crnković 2, Doma. Smojver 2, Rukavina 2, Loparac 2 obrane, Šalković 1, Bačić, Mrljak 2, Kojčin, Čulo 3, Stipetić, Domi. Smojver 6. TRENERICA: Tanja Rašić