Nogometaši Gorice ostvarili su očekivani plasman u finale Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije
61029306_431064827715745_508262169201082368_n

Nogometaši Gorice ostvarili su očekivani plasman u finale Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije. U polufinalnom susretu u gostima kod Vrbovca, Goričani su slavili s 5:1.

Gorica je sve riješila u prvom poluvremenu kada je pristupom, voljom i agresijom slomila domaćeg trećeligaša. Brzih pet golova uništili su volju domaćima. Zabijali su Maslowski, Šroler, Obaobona, Ronaldo i Špičić, a za Vrbovec je zabio D. Colarić.

Bio je to lagani pucački trening za Goricu, a u Vrbovcu očito ne štima podosta stvari, jer trener Bradić opet nije prisustvovao utakmici (drugoj zaredom, op.a.) zbog klubu znanih razloga, zbog čega je susret vodio dvojac Madžar – Talaja, dok su domaći navijači skandirali treneru Gorice, Jakiroviću u 85. minuti, na što im se on zahvalio pljeskom.