Sjajne akcije, obrane vratara, preokret u posljednjih trideset sekundi i odluka o pobjedniku sa sedam metara najkraći je opis finalne utakmice
DSC_5236

Okupljeni gledatelji u balonu Panadić sporta mogli su uživati u sjajnom malom nogometu na završnici premijernog izdanja VG Winter Cupa. Završnicu su izborile ekipe BT servisa i VAR caffea. Njihovo finale bilo je dostojno završne utakmice. Sjajne akcije, obrane vratara, preokret u posljednjih trideset sekundi i odluka o pobjedniku sa sedam metara najkraći je opis finalne utakmice.

Po konobare VAR caffea finale nije moglo ići boljim smjerom jer su golovima Biljana i Bartolovića imali 2:0. Uz to, na golu su imali raspoloženog Budimira koji je branio sve pokušaje BT servisa, koji je u posljednjim minutama iz igre izvadio vratara i krenuo na sve ili ništa. To im se isplatilo, jer u posljednjih pola minute postigli su dva zgoditka,  izjednačujući doslovno sa zvukom sirene.

Nakon tri serije udaraca sa sedam metara rezultat je i dalje bio izjednačen te se pristupilo raspucavanju, gdje je udarac Biljana obranio vratar BT servisa, Božić, dok je Stuparić hladnokrvno pogodio za slavlje BT servisa.

Upravo je Mario Stuparić proglašen najboljim igračem turnira, dok je Andrija Budimir pak najbolji vratar.

Treće mjesto pripalo je igračima Bota lounge bara & Ranch terre koji su u susretu za broncu pucali bolje “sedmerce” od Pizzerije Z1.