FOTO/ BEZ IZNENAĐENJA U LUKAVCU: HNK Gorica u polufinalu županijskog Kupa

Prvoligaš iz turopoljske metropole u Lukavec je stigao s kombiniranim sastavom, koji je slavio s 3:0 protiv domaćina, koji nije razočarao
luk – gor

Pred lijepo ispunjenim gledalištem u Lukavcu, domaći četvrtoligaš ugostio je u četvrtfinalnom susretu Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije, prvoligaša HNK Goricu. Prvoligaš iz turopoljske metropole u Lukavec je stigao s kombiniranim sastavom, koji je slavio s 3:0 protiv domaćina, koji nije razočarao.

Gorica je poveća već nakon deset minuta igre kada je domaćeg vratara Sučića nakon akcije Dvornekovića i Spudića svladao Gadže. S tim se rezultatom otišlo na odmor, da bi u nastavku najprije Šroler u 55. minuti podebljao goričko vodstvo, dok je konačni rezultat dvanaest minuta kasnije svojim drugim zgoditkom postavio ponajbolji igrač susreta Gojko Gadže.