Konačnih 91:74 u korist Gorice dovoljno govori o razvoju situacije na terenu gdje su Goričani sve dvojbe oko pobjednika riješili još u prve dvije četvrtine u kojima su stekli 19 poena viška
DSC_0310

Poraz u Splitu u redovima goričkog košarkaškog prvoligaša brzo je zaboravljen. Pred trenerom Josipom Sesarom i njegovim izabranicima bila je priprema susreta protiv Alkara, koji je prvenstvo otvorio pobjedom protiv Sonika.

Konačnih 91:74 u korist Gorice dovoljno govori o razvoju situacije na terenu gdje su Goričani sve dvojbe oko pobjednika riješili još u prve dvije četvrtine u kojima su stekli 19 poena viška (53:34). U nastavku susreta domaći su malo posustali, no to nije pretjerano utjecalo na kretanje rezultata i ugrožavanje visokog vodstva.

Domaćoj publici u sjajnom su se svjetlu predstavila ovoljetna pojačanja Mislav Brzoja koji je ubacio 17 poena te Ivan Vraneš koji je susret završio sa 16 postignutih koševa.