Lokomotiva preokrenula Osijek

Duje Čop donio Lokomotivi važnu pobjedu

U susretu 34. kola SuperSport HNL-a Lokosi su u Kranjčevićevoj ulici svladali Slaven Belupo s 2:1
Zagreb: Utakmica 34. kola SuperSport HNL-a NK Lokomotiva – NK Slaven Belupo Luka Stanzl/PIXSELL

Prekretom u drugih 45 minuta Lokomotiva je došla do važne pobjede u borbi za četvrto mjesto. U susretu 34. kola SuperSport HNL-a Lokosi su u Kranjčevićevoj ulici svladali Slaven Belupo s 2:1.

Gosti iz Koprivnice imali su do 70. minute vodstvo od 1:0 koje im je u 35. minuti donio Tomislav Štrkalj, no tada je na scenu stupio najiskusniji u redovima momčadi Silvija Čabraje – Duje Čop koji je s dva gola u 70. i 75. iz kaznenog udarca osigurao Lokomotivi važnu pobjedu.

Ovom pobjedom Lokomotiva, koja je trenutno peta došla je do 50 bodova, bod manje od četvrtog Osijeka koji drži posljednje mjesto koje vodi u kvalifikacije za Konferencijsku ligu.