NK Bjelovar - NK Dugo Selo 1:5

Dugo Selo uraganski prošlo kroz Bjelovar

Druga prvenstvena pobjeda dugoselskog drugoligaša, koji u sljedećem kolu dočekuje drugog bjelovarskog predstavnika - NK Mladost (Ž)
391614027_823994256189381_2112106580912488811_n

Iako su pojedini uvjerljivu 5:1 pobjedu Dugog Sela kod Bjelovara okarakterizirali kao pobjedu skromne momčadi, malo su u svome podcjenjivanju ipak pretjerali, jer sastav iz Dugog Sela u Bjelovar je došao u podređenom položaju, s četiri boda manje od svoga domaćina. No, taj deficit Dugoselci su uvelike naplatili na terenu, a k tome su cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem manje, što ih nije obeshrabrilo, baš naprotiv u tom su periodu postigli još dva pogotka za uvjerljivu 5:1 pobjedu.

No, krenimo redom. Stvari po Dugo Selo nisu krenule na očekivani način, jer domaća je momčad povela golom Motike u sedmoj minuti. Golovima Filipovića u 13. i 26. minuti s bijele točke Dugo Selo je preokrenulo rezultat,da bi Gobbo u 28. povisio na 1:3. Tračak nade Bjelovar je dobio u 44. minuti kada je na prijevremeno tuširanje zbog dva žuta kartona morao Starčić.

No, u nastavku susreta na scenu je stupio sjajni vratar Deni Kakša koji je obranio dva kaznena udarca domaćim igračima, da bi sjajno izdanje Dugoselci potvrdili s još dva zgoditka u režiji Tarasenka i Slunjskog.

SUPERSPORT 2. NL, 9. KOLO
NK BJELOVAR – NK DUGO SELO 1:5 (1:3)
STRIJELCI: 1:0 Motika (7), 1:1 Filipović (13 – 11m), 1:2 Filipović (26 – 11m), 1:3 Gobbo (28), 1:4 Tarasenko (76), 1:5 Slunjski (78)