Euforija u sudačkoj nadoknadi

Dugo Selo u petoj minuti sudačke nadoknade do boda kod Sesveta

Sesvete su vodile od druge minute, no uporni Dugoselci uspjeli su doći do izjednačujućeg pogotka
338968777_542097124490872_7834673188968495140_n

Nogometaši Dugog Sela neporaženi se vraćaju iz Sesveta. U susjedskom derbiju kod drugoplasiranog domaćina Dugoselci su zasluženo osvojili bod odigravši 1:1. Bila je to utakmica s puno naboja s jedne i druge strane, pri čemu su domaći nogometaši ostali bez pun plijena u sudačkoj nadoknadi.

Sesvete su poveće već u drugoj minuti; Mateo Topić bio je siguran realizator s bijele točke. Rani gol nije obezglavio igrače trenera Tihomira Šeperca koji su pokazali pravu igru s visokim pritiskom i posjedom lopte, a konačan trud isplatio im se u petoj minuti sudačke nadoknade kada je Petar Radoš pogodio za euforiju s jedne i tugu s druge strane.

Za Dugo Selo ovo je četvrta utakmica bez poraza, a taj pozitivan niz pokušat će se nastaviti i sljedeće subote kada na Gradski stadion dolazi susjed na ljestvici, šestoplasirani Bjelovar.