Dugo Selo u nastavku preokrenulo Lučko

Lučko-Dugo Selo 1:2
278469264_472222194699924_4983541394156555884_n

Nogometaši Dugog Sela s neugodnog gostovanja iz Lučkog vratili su se s tri boda. Ponovno je momčad trenera Ivana Božića bila na konopcima, jer nakon prvih 45. minuta bila je u zaostatku za domaćinom koji je pogotkom Bajana iz 28. minute imao minimalno vodstvo od 1:0.

No, nastavak susreta donio je sasvim drugačiju sliku. Na teren kao da je istrčala neka druga momčad Dugog Sela koja je na kraju slavila s 2:1 protiv direktnog suparnika u borbi za vrh tablice. Rašić i Filipović prometnuli su se u junake, jer svojim su golovima donijeli preokret i velika tri boda kojima je Dugo Selo još malo učvrstilo svoju poziciju pri vrhu. Od trećeplasiranog Lučkog imaju četiri, a od Karlovca 1919, Trnja i Maksimira šest bodova prednosti.

-Čestitke svim igračima i stručnom stožeru, a ova pobjeda nek bude ujedno i poziv svim našim navijačima, jer u subotu nam dolazi Mladost Petrinja. Uz podršku s tribina nastavimo ovaj pozitivan niz i zajedno koračajmo u borbu za ulazak u Treću jedinstvenu ligu- poručili su iz Nogometnog kluba Dugo Selo.

Senzaciju u 25. kolu priredio je Vrbovec koji je kod lidera Zagorca u Krapini slavio s 4:1 uz hat-trick Josipa Colarića. U jučerašnjim utakmicama još su igrali; Mladost-Ponikve 2:2, HAŠK-Kurilovec 1:1, Maksimir-Gaj Mače 0:0, Vrapče-Ravnice 0:0, Lukavec-Trešnjevka 3:1, Bistra-Segesta 1:1 i Trnje-Karlovac 1919 1:2.