Dugo Selo preokrenulo Lučko za prvu ovogodišnju pobjedu

Bivši drugoligaš je u Dugom Selu poražen s 3:1
69255333_2368776836722658_8772100505963855872_o

Nogometaši Dugog Sela, nakon prošlotjednog poraza na premijeri od Mladosti, u drugom domaćem susretu bili su uspješni protiv bivšeg drugoligaša Lučkog, kojeg su na Gradskom stadionu porazili s 3:1.

Iako je Lučko preko Mate Barišića povelo u 6. minuti, domaći su nogometaši do odlaska na odmor zgodicima Darija Josipovića i Ivana Stjepanovića preokrenuli rezultat u svoju korist. Pobjedu je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade potvrdio Ivan Filipović.

Istim je rezultatom Mladost u Petrinji svladala Jarun, dok su Ponikve s 3:0 porazile Vrbovec. Susret između Španskog i Vrapča završio je podjelom bodova 1:1, dok je Vinogradar na Pešćenici s 2:1 bio bolji od HAŠK-a.

Sutra od 11 sati igraju Trnje-Maksimir i Gaj-Kurilovec, dok od 17 sati u Bistri igraju istoimeni domaćin i Zagorec.