Dubravi tri boda u Kloštru

Nakon što su proljetni nastavak prvenstva otvorili porazima od Ostrne i Bana Jelačića, 17. kolo Prve županijske lige donijelo je susret Kloštra i Dubrave, u kojem su slavili gosti s 3:1.

Prvo poluvrijeme proteklo je u otvorenoj igri s jedne i druge strane. Prije nego li je Dubrava povela preko Milana Suše, zabilježene su s obje strane po dvije odlične prilike, ali bez prave završnice. Domaćini su se brzo vratili iz rezultatskog minusa te preko Marija Kletečkog poravnali rezultat. Drugih 45. minuta proteklo je u dominaciji Dubrave, koja je na kraju zasluženo odnijeli cijeli plijen iz Kloštra, nakon što je domaćeg vratara još jednom matirao Suša, a među strijelce se upisao i Ivan Matić.

Prva tri ovosezonska boda proslavljena su kako i doliči pobjednicima, pred kojima je u nedjelju općinski derbi, jer u goste im dolazi Zvekovac, koji je jučer remizirao odigravši 2:2 protiv Ostrne.