Dubrava Tim kabel srušila vodeći Vinogradar

U 8. kolu 3.HNL Zapad nogometaši Dubrave Tim kabel na Klaki su svladali stopostotni Vinogradar s 2:1.

Već u devetoj minuti lijepo je pogodio ponajbolji pojedinac susreta Mirko Šugić s ruba kaznenog prostora za početnu prednost Ljubičastih. Gosti su brzo uzvratili i samo četiri minute kasnije iz lijepe akcije Igor Prijić je izjednačio rezultat, da bi u završnici prvog dijela Marin Mudražija iskoristio asistenciju Šugića za novi pogodak domaće momčadi. Kasnije se ispostavilo kako je to bio i pobjednički zgoditak.

-Igrali smo dobro protiv sigurno najbolje ekipe u našoj ligi. Znali smo ako damo tristo posto svojih mogućnosti da možemo iznenaditi. Moji dečki su dali sve od sebe i zasluženo osvojili tri boda. Možda nam se i danas vratilo ono što smo negdje drugdje ispustili, jer i danas su gosti imali svoje prigode. Nije mala stvar dobiti Vinogradar i opet smo se vratili na onaj kolosijek gdje objektivno i pripadamo, a to je među vodećim klubovima- izjavio je nakon utakmice za klupsku stranicu trener Igor Cvitanović.