Dubrava Tim kabel preskočila Kurilovec na prvenstvenoj ljestvici

Nogometaši Dubrave Tim kabel nastavili su sjajan proljetni niz. U 25. kolu 3. HNL-Zapad svladali su na Grana Klaki s 2:0 momčad Segeste. Pobjedu je domaća momčad osigurala još u prvom dijelu kada su mrežu gostiju iz Siska zatresli Marin Mudražija i Muhamed Alghoul.

-Sedam bodova u tjedan dana nas čini zadovoljnima. I danas smo pokazali karakter i voljni momenat. Mislim da je prvo poluvrijeme trebalo završiti s većom razlikom. Uz dva gola imali smo četiri-pet šansi. Drugo poluvrijeme neću reći da smo čuvali rezultat, ali tako ispada. I Segesta je pokazala svoju određenu kvalitetu. Dečki će zasluženo dobiti dva dana slobodna i od utorka krećemo pripremu za gostovanje u Dugom Selu- izjavio je za službenu klupsku stranicu trener Dubrave Tim kabel Krešimir Sunara.

Pobjedom je Dubrava preskočila Kurilovec na prvenstvenoj ljestvici te je sada trećeplasirana, sa sedam bodova zaostatka za vodećom Opatijom i šest za drugoplasiranim Vinogradarom.

Vodeći dvojac u ovome je kolu upisao minimalne pobjede. Opatija je s 2:1 svladala Vrbovec, dok je Vinogradar u Rudama kod Rudara slavio s 3:0 zgodicima Ivana Kazimira Filipovića, Marka Povrženića i Ivana Miličevića. Maksimir i Kurilovec podijelili su bodove odigravši 1:1, a istim je rezultatom završio i susret između Krka i Dugog Sela. HAŠK je u Španskome s 1:0 porazio istoimenog domaćina, dok je Vrapče u Pazinu s 2:1 svladalo domaću Pazinku. Zagorec je bio uspješniji od Jadrana iz Poreča. Susret u svoju korist riješili su s 2:0.

Kolo će danas zatvoriti Trnje i Zagreb koji se od 11 sati sastaju na igralištu Trnja.