DRUGA ZA REDOM: Nakon Siska, rukometaši Dugog Sela uzeli bodove Novom Zagrebu

U današnjem dvoboju protiv Novog Zagreba, Dugoselci su došli do nova dva boda slavivši s 34:28
DSC_0562

Rukometaši Dugog Sela nastavak prvoligaškog natjecanja na Sjeveru otvorili su pobjednički. Nakon dobro odrađenog pripremnog perioda u kojem je osvojen i memorijalni turnir u Koprivnici, vidjelo se kako su Dugoselci spremni za ono što ih očekuje. Potvrđuje to i dobar ulazak u drugi prvenstva koji je sastav trenera Mateja Miškovića otvorio dvjema pobjedama protiv trenutno bolje plasiranih momčadi.

Nakon uvodnog domaćeg slavlja protiv Siska, u današnjem dvoboju protiv Novog Zagreba, Dugoselci su došli do nova dva boda slavivši s 34:28. Matej Mišković dobro je pripremio utakmicu, koju su njegovi igrači otvorili vodstvom od 4:0. U nekoliko navrata domaći su se rukometaši približili na dva gola zaostatka da bi se na odmor otišlo s vodstvom Dugog Sela 17:14.

Nastavak susreta nije donio rezultatske promjene, štoviše nakon pet minuta igre bilo je +6 za Dugoselce (15:21). Približili su se domaći igrači u završnim minutama u tri navrata na -2, no dalje jednostavno nisu mogli, te su bodovi sasvim zasluženo otišli put Dugog Sela. Viktor Kociper u pobjedu je ugradio sedam pogodaka, dok su po šest postigli Jakov Neralić i Marko Jurakić.

Nakon dvije vezane pobjede mjesta euforiji nema, jer pred Dugoselcima je još dosta posla i utakmica u kojima treba uzeti bodove za miran san. Sljedećeg vikenda slijedi utakmica protiv Čakovca, a zatim Metalac u Zagrebu i Viro Virovitica kod kuće. Četiri boda bila bi sjajan ulov.