Dobra uvertira Rugvičana pred nastavak prvenstva

NK Rugvica Sava 1976 - NK Suhopolje 8:0
WhatsApp Image 2021-02-20 at 18.43.57

Nogometaši Rugvica Save 1976 sačuvali su netaknutu mrežu i u trećem pripremnom susretu. Nakon pobjeda protiv Kalinovca i Strmca, Rugvičani su jučer na terenu s umjetnom travom u Kašini odigrali još jednu sjajnu utakmicu u kojoj su s visokih 8:0 porazili Suhopolje.

Nakon prvih 45. minuta Rugvica je imala minimalno vodstvo od 1:0 golom Ante Filipovića iz kaznenog udarca, koji je u 52. minuti povisio na 2:0. Bolja fizička pripremljenost, ali i uigranost Rugvica Save 1976 na naplatu je došla u posljednjih pola sata u kojima momčad trenera Romea Šapine postiže šest pogodaka.

Trostruki strijelac za Rugvicu bio je Noršić, po dva su gola postigli Filipović i Benković, a jednom se među strijelce upisao Musa.

Sljedeće subote na rasporedu je posljednja pripremna utakmica protiv Pitomače, nakon čega momčad ostaje u Đurđevcu u Hotelu Picok na team buildingu do nedjelje poslijepodne.