Od Rudeša do Rudeša

DINKO JELIČIĆ, trener HNK Gorica: Cilj je pobijediti svaku sljedeću utakmicu

Turopoljci su posao protiv Rudeša obavili u prvom poluvremenu postigavši sva tri gola
Velika Gorica: Gorica i Rudeš sastali se u 16. kolu HNL-a Jurica Galoic/PIXSELL

U posljednjem susretu 16. kola SuperSport HNL-a Gorica je lakoćom pobijedila fenjeraša Rudeš s 3-0. Turopoljci su posao obavili u prvom poluvremenu postigavši sva tri gola, a strijelci su bili Nikola Vujnović u 16. te Nizozemac Sven Blummel u 36. i trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela. Momčad koju vodi Dinko Jeličić se ovom pobjedom učvrstila na četvrtoj poziciji sa samo bodom zaostatka za trećeplasiranim Dinamom.

-Prije svega, ključan je bio naš kvalitetan ulazak u utakmicu, a momčad je dobro reagirala, stvorili smo jako dobre uigrane šanse, uzeli tri boda i nastavili rezultatski dobar niz. Volio bih da je i u drugom dijelu to bilo na tom nivou, ali valjda je malo i rezultat usmjeri drugi dio- kazao je nakon utakmice domaći trener koji je na klupi Gorice debitirao baš u susretu protiv Rudeša.

-Veseli me način na koji momčad reagira, uživam u radu s njima, a još je ljepše kad se ovako rezultati poklope- poručio je Jeličić, čije igrače sada čeka gostovanje na Poljudu kod vodećeg Hajduka.

-Cilj je probati pobijediti svaku sljedeću utakmicu. Utakmica protiv Hajduka punog samopouzdanja nešto je što je za svakoga praznik nogometa na Poljudu. Tu smo da i mi pokažemo da nismo slučajno ovdje gdje jesmo- zaključio je razgovor trener HNK Gorice, Dinko Jeličić.