Dva gola Frana Brodića

Dinamo uvjerljiv protiv Istre 1961

Nakon dva uzastopna slavlja na Poljudu, Modri nisu napravili pogrešan korak protiv Puljana
Zagreb: Dinamo i Istra sastali se u 29. kolu SuperSport HNL-a Sanjin Strukic/PIXSELL

Nogometaši Dinama uvjerljivom pobjedom protiv Istre 1961 nastavili su lov za vodećom Rijekom, koja im sada bježi dva boda. Na lijepo popunjenom Maksimiru Dinamo je šrotiv gostiju iz Pule slavio s 4:1.

Dinamo je poveo već u 3. minuti golom Gabriela Vidovića, kojeg je u 37. minuti poništio Elias Filet, no Dinamo je potom zabio još tri gola i mirno priveo susret kraju.

Najprije je Fran Brodić na dodavanje Brune Petkovića zabio za 2:1 u 44. minuti, a isti je igrač bio strijelac i za 3:1 u 58., da bi Dario Špikić tri minute kasnije postavio konačnih 4:1.