Dinamo siguran kod Hrvatskog dragovoljca

Dinamo i Hrvatski dragovoljac sastali se u 2.kolu 1.HNL Josip Regovic/PIXSELL

Nogometaši Dinama svladali su kao gosti momčad Hrvatskog dragovoljca s uvjerljivih 4-0 u prvoj utakmici 2. kola HT Prve lige odigranoj u Kranjčevićevoj ulici.

Dvostruki strijelac za aktualne hrvatske prvake bio je Lovro Majer, koji je pogađao mrežu u 19. i 53. minuti, a po jednom su se u strijelce upisali Josip Šutalo u 35. minuti i Mario Gavranović u 49. minuti.

Dinamo se pobjedom privremeno smjestio na drugo mjesto prvenstvene ljestvice s tri boda, koliko ima i prvoplasirani Osijek te Istra 1961, Rijeka i Slaven Belupo, dok je Hrvatski dragovoljac na zadnjem mjestu bez boda iz dvije utakmice i s gol-razlikom 1-7.