Dinamo - Slaven Belupo 3-0

Dinamo rutinski sa Slaven Belupom; Gabrijel Vidović postigao prvijenac

Poseban aplauz dobio je povratnik Arijan Ademi koji je u igru ušao u 84. minuti
Zagreb: Dinamo i Slaven sastali se u 8. kolu SuperSport HNL Luka Stanzl/PIXSELL

U susretu 8. kola SuperSport HNL-a Dinamo je na stadionu u Maksimiru rutinski svladao Slaven Belupo s 3-0. Strijelci su bili Gabriel Vidović (25), Bruno Petković (50) i Daniel Štefulj (66-ag).

Do prednosti je zagrebački sastav stigao sredinom prvog poluvremena prvim HNL pogotkom mladog hrvatskog reprezentativca Vidovića, njemu je kapetan Petković namjestio loptu za udarac s ruba kaznenog prostora, a lopta je završila u donjem lijevom kutu nemoćnog Suška. Na povećanje prednosti čekalo se do početka drugog dijela kada je Bulat lijepo ušao u kazneni prostor gostiju i zatim povratnom loptom u srcu kaznenog prostora pronašao Petkovića koji je asistenciji dodao i pogodak.

Konačni rezultat postavljen je 15-ak minuta kasnije nakon nesporazuma Štefulja i Suška. Štefulj je jednu dugu loptu ubačenu na rub kaznenog prostora želio glavom vratiti svom vrataru, ali nije primijetio kako je i on istrčao sa svoje linije pa je lopta završila u mreži.

Valja zabilježiti i ulazak u igru dugogodišnjeg kapetana Dinama Arijana Ademija, koji se nedavno vratio iz Kine, on je na travnjak stupio u 84. minuti uz ovacije okupljenih gledatelja.