Dinamo nije izdržao, Manchester City uspio slomiti Bjeličine trupe

Dobro su se Modri držali na Etihadu, no kvaliteta Manchester Cityja došla je do izražaja te su domaćini zgoditkom Sterlinga u 66. i Fodena u sudačkoj nadoknadi slavili s 2:0
Susret 2. kola Lige prvaka između Manchester Cityja i Dinama

Dinamo je večeras na Etihadu odigrao najveću utakmicu novije generacije. Protivnik je bio moćni Manchester City, koji je uspio opravdati ulogu favorita i zabilježiti pobjedu od 2:0.

Držao se Dinamo do 66. minute kada se ukazao Raheem Sterling, kojega je Pep Guardiola uveo u igru deset minuta ranije. Do tada je Dinamova obrana uspješno odlijevala brojnim napadima Cityjevih zvijezda, koje nakon 148 dana nisu uspjele poentirati u prvih 45. minuta. Zasluga je to i vratara Dominika Livakovića, koji je sjajno branio, no kod pogotka Sterlinga bio je nemoćan. Pobjedu domaćina u sudačkoj nadoknadi potvrdio je Philipe Foden.

U drugom susretu ove skupine Shakhtar je u gostima u Milanu kod Atalante slavio s 2:1.