Dinamo na startu priprema svladao ljubljansku Olimpiju

U prijateljskom su ogledu odigranom na Maksimiru, Modri su upisali 2:1 pobjedu protiv Olimpije iz Ljubljane
Zagreb: Prijateljska utakmica između Dinama i Olimpije

Igrači Dinama odradili su prvi pripremni ispit u novoj sezoni. U prijateljskom su ogledu odigranom na Maksimiru, Modri su upisali 2:1 pobjedu protiv Olimpije iz Ljubljane. Strijelci za Dinamo bili su Mario Šitum s bijele točke i Mario Ćuže.

Nakon prvih 45. minuta mreže su ostale netaknute, da bi u nastavku susreta u periodu od 55. do 70. minute pala sva tri pogotka. Dinamo je poveo preko Šituma u 55. minuti s bijele točke, gosti iz Ljubljane preko Kadrića u 67. poravnavaju rezultat, da bi tri minute kasnije potez utakmice izveo Ćuže koji je sjajnim pogotkom s 25 metara osigurao Dinamu pobjedu.

Igrači i stručni stožer u ponedjeljak, 24. lipnja putuju u Sloveniju gdje će odraditi dvotjedne pripreme za novu sezonu.