Dinamo bez stresa uoči susreta kod Wolfsbergera

Modri će novu utakmicu u 4. kolu Europske lige igrati u četvrtak
Zagreb: Dinamo i Wolfsberger susreli se u 3. kolu Europske lige Sanjin Strukić/PIXSELL

Uoči susreta 4. kola Europske lige u gostima kod austrijskog Wolfsbergera, igrači, članovi stručnog stožera prve momčadi i delegacija Dinama obavili su testiranje na covid-19 i svi rezultati testova su negativni, objavio je hrvatski prvak.

Sukladno propozicijama UEFA natjecanja, momčad i delegacija moraju odraditi testiranje uoči svake europske utakmice. Momčad Dinama u Austriju putuje u srijedu, a isti dan na rasporedu je konferencija za medije i posljednji trening uoči utakmice, koja će se igrati u četvrtak, 26. studenoga, u 18.55 sati.

Nogometaši Dinama 5. studenoga u Maksimiru u 3. kolu skupine K Europske lige svladali su Wolfsberger 1-0, a jedini pogodak postigao je Atiemwen u 76. minuti, samo dvije minute po ulasku na teren. Tom pobjedom Dinamo je zasjeo na čelo ljestvice skupine K, ima pet bodova i gol-razliku 1-0. Slijede Wolfsberger i Feyenoord sa po četiri boda, dok je moskovski CSKA posljednji s dva boda.

U četvrtak u skupini K, osim Wolfsberger i Dinama, igraju još CSKA i Feyenoord.