Cibona uvjerljiva u gradskom derbiju protiv Cedevite Junior

Lovro Mazalin s 19 i Marko Baković s 14 koševa predvodili su Cibonu do druge prvenstvene pobjede
Zagreb: Susret Cedevite Junior i Cibone u Domu sportova Slaven Branislav Babic/PIXSELL

U derbiju trećeg kola prvenstva Hrvatske za košarkaše Cibona je kao gost u Domu sportova svladala Cedevitu Junior s 88-67.

Cibona je kontrolirala susret od početka, tijekom prve četvrtine bila u blagoj prednosti koju je Cedevita Junior uspijevala dostići. No, u drugoj četvrtini Cibona se odvojila na dvoznamenkastu prednost. Domaći sastav je odličnom igrom u trećoj četvrtini ponovno uhvatio priključak te košem Kučića smanjio na samo 57-55 uoči posljednjih 10 minuta. Ipak, u četvrtoj četvrtini igrala je samo Cibona koja je na kraju ostvarila uvjerljivu pobjedu.

Lovro Mazalin s 19 i Marko Baković s 14 koševa predvodili su Cibonu, dok je Jakov Mustapić s 13 ubačaja bio najefikasniji kod Cedevite Junior.