Niz je nastavljen

Četvrta uzastopna pobjeda Naftaš Ivanića; u gostima “sredili” Lekenik

S puno optimizma u Ivanić-Gradu se iščekuje subota i dolazak lidera Tigra iz Svete Nedelje
380373146_645674624373122_2328696085827347151_n Facebook NK Naftaš Ivanić

Nogometaši Naftaš Ivanića s uspjehom su apsolvirali ovotjednu ligašku obavezu. U šestom kolu 4. NL Ivanićani su gostovali u Lekeniku kod istoimenog domaćina kojeg su svladali s 3:1, upisavši četvrtu uzastopnu pobjedu kojom su se bodovno poravnali s vodećim Tigrom iz Svete Nedelje.

Naftaš Ivanić poveo je već u drugoj minuti golom Ravlića, da bi u 28. Starčić podebljao vodstvo. Lekenik je deset minuta kasnije golom Jolića smanjio zaostatak ostavivši svoju momčad u igri za bodovima. No, sve napore domaćina uništio je Šeremet koji je u 65. minuti postavio konačnih 3:1.

-U subotu u 16:30 na Sportom parku Zelenjak ugostit ćemo ekipu Tigra iz Svete Nedelje. Nadamo se kako ćete doći i podržati naše dečke kako bi nastavili pobjednički niz!- poručuju iz kluba.

Šesto kolo nastavlja se danas od 17 sati kada igraju; Stupnik-Rugvica Sava, Mraclin-Gradići, Moslavac-Vrbovec, Jaska Vinogradar-Croatia, Libertas-Ban Jelačić i Tigar Sveta Nedelja-Top.