Treća prvenstvena pobjeda

Cedevita Junior uvjerljiva protiv Šibenke

Prvi strijelac Cedevite Junior bio je Josip Batinić s 21 poenom, a uz to je imao tri asistencije i četiri skoka
Zagreb: Favbet Premijer liga. 5. Kolo, KK Dinamo Zagreb – KK Cedevita Marko Prpic/PIXSELL

U zaostalom ogledu trećeg kola prvenstva Hrvatske košarkaši Cedevite Junior kao domaćini su svladali Šibenku 117-93.

Gosti iz Šibenika dobro su se držali samo tijekom prve četvrtine, ali kroz cijelu utakmicu šibenska obrana je bila vrlo mekana. Domaći sastav je takvo što itekako iskoristio te je u svakoj četvrtini postigao 25 ili više poena. Utakmica je prelomljena u drugoj dionici u kojoj je domaćin dao čak 38 poena.

Prvi strijelac Cedevite Junior bio je Josip Batinić s 21 poenom, a uz to je imao tri asistencije i četiri skoka. Sandro Rašić je dodao 18, a Kevaughn Allen 17 uz tri asistencije i pet skokova. Prvo ime kod Šibenčana bio je Luka Skorić s 24 poena, tri asistencije i šest skokova.